66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

32. Alicja Kogut | Gra muzyka, 2015

aAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiGra muzyka, 2015
Gra muzyka, 2015

Alicja Kogut

Gra muzyka, 2015

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Alicja Kogut Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Jako pedagog, instruktor plastyki, hotelarz, restaurator i manager widziała jak ciepłe wnętrza ocieplają także ludzi. Dlatego zdecydowała, aby jej akwarele i obrazy olejne były radosną wersją dnia codziennego. To kolorowe impresje na pograniczu świata realnego i bajkowego, a poprawność formalną łączy z nieudolnością dziecięcych kolorowanek.
Cena wylicytowana
700 zł