Aukcja Prac na Papierze / 10 października 2020

90. Wilhelm Schreuer | W portowej knajpie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeW portowej knajpie
90
Wilhelm Schreuer | W portowej knajpie

Wilhelm Schreuer (1866 Wesel - 1933 Düsseldorf])

W portowej knajpie

technika mieszana, papier naklejony na płótno, 50,8 × 72 cm
sygn. p.śr.: WS

Cena wylicytowana
6 500 zł