Aukcja Prac na Papierze / 10 października 2020

91. Arkadiusz Mucharski | Amazonka na koniu

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeAmazonka na koniu
91
Arkadiusz Mucharski | Amazonka na koniu

Arkadiusz Mucharski (1853-1899)

Amazonka na koniu

akwarela, gwasz, papier, 35 × 48,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: Mucharski/1882 r.

Cena wylicytowana
6 000 zł