Varia 34 / 15 lutego 2020

13. Wiktor Korecki | Nokturn

HomeAukcje archiwalneVaria 34Nokturn
Nokturn - 1Nokturn - 2

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warsza)

Nokturn

olej, płótno, 90 x 60 cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

Cena wylicytowana
6 500 zł