Varia 34 / 15 lutego 2020

14. Alfons Karpiński | Róże

aAukcje archiwalneVaria 34Róże
Róże - 1Róże - 2

Alfons Karpiński (1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Róże

olej, tektura, 35 × 49,5 cm
sygn. śr. l.: a.karpiński
na odwrocie napis: „Róże”/obraz ten jest oryginalną/moją pracą/akarpiński

Cena wylicytowana
8 000 zł