31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

57. | Widma pomorskie V

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiWidma pomorskie V
57

Widma pomorskie V

technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie