74. Weronika Kawecka | Slightly different on Sunday morning,2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Slightly different on Sunday morning,2020
74
slightly-different-on-sunday-morning2020-weronika-kawecka

Weronika Kawecka

Slightly different on Sunday morning,2020

akryl, płótno, 100 × 100 cm, sygn. ręcznie naklejaną nicią p.d.: WK

Cena wylicytowana
1 000 zł