75. Ewa Grajnert-Hałupka | Ptak sprzedajny, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Ptak sprzedajny, 2020
75
ptak-sprzedajny-2020-ewa-grajnert-halupka

Ewa Grajnert-Hałupka

Ptak sprzedajny, 2020

akryl, płótno, 80 × 80 cm, sygn. p.d.: EGH 2020 oraz na odwrocie: Ewa Grajnert-Hałupka 2020

Cena wylicytowana
1 000 zł