Aukcja Sztuki Fantastycznej / 28 listopada 2020

15. Waldemar J. Marszałek | Ptasiek, 2016/2018

HomeAukcje nadchodząceAukcja Sztuki FantastycznejPtasiek, 2016/2018
Waldemar J. Marszałek | Ptasiek, 2016/2018Waldemar J. Marszałek | Ptasiek, 2016/2018

Waldemar J. Marszałek (ur. 1960)

Ptasiek, 2016/2018

olej, płótno, 110 x 93 cm
sygnowany p.d.: W.J. MARSZAŁEK | 2016 | 2018; na odwrociu nalepka autorska z opisem obrazu

Waldemar J. Marszałek
Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych (obecnie Akademii Sztuk Pięknych) w Gdańsku na kierunku grafiki użytkowej. Dyplom uzyskał w 1985 roku. Zaraz po studiach rozpoczął pracę pedagogiczną na uczelni, najpierw jako asystent, obecnie profesor. W okresie studiów i przez wiele lat po ich ukończeniu uprawiał litografię i zajmował się projektowaniem graficznym. Od 1994 roku uprawia przede wszystkim malarstwo i rysunek. Ma na swym koncie ponad 60 wystaw indywidualnych i udział w przeszło 200 ekspozycjach zbiorowych w kraju i za granicą. Mieszka i pracuje w Gdańsku
Estymacja:
14 000 - 18 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł