Fantasy Art Auction / 28 November 2020

15. Waldemar Marszałek | Ptasiek, 2016/2018

Past auctionsFantasy Art AuctionPtasiek, 2016/2018

Waldemar Marszałek (ur. 1960 Dobrzyca na Pomorzu)

Ptasiek, 2016/2018

olej, płótno, 110 x 93 cm
sygnowany p.d.: W.J. MARSZAŁEK | 2016 | 2018; na odwrociu nalepka autorska z opisem obrazu

10 000 zł