Aukcja Sztuki Fantastycznej / 19 czerwca 2021

4. Tomasz Alen Kopera | Wilk i owca, 2019

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Sztuki FantastycznejWilk i owca, 2019
wilk-i-owca-2019-tomasz-alen-kopera-1258088wilk-i-owca-2019-tomasz-alen-kopera-903342

Tomasz Alen Kopera (ur. 1976)

Wilk i owca, 2019

olej, płótno, 70 x 90 cm, sygnowany l.d.: 'Alen' oraz opisany na odwrocie: 'Tomasz Alen Kopera | "THE WOLF AND THE LAMB" | 2019

2020 – „6th biennial of Fantastic Art”, Alten Rathaus, Viechtach (Niemcy)
2020 – „Tribute to LaFontaine”, Grand Palais – Art Capital, Paryż (Francja)

Tomasz Alen Kopera
Estymacja:
60 000 - 80 000 zł
Cena wywoławcza:
38 000 zł