Aukcja Sztuki Fantastycznej / 19 czerwca 2021

3. Daniel Pawłowski | Tempus, 2021

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Sztuki FantastycznejTempus, 2021
Daniel Pawłowski | Tempus, 2021

Daniel Pawłowski (ur. 1989)

Tempus, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygnowany na fryzie: 'PAWŁO… 2021'

Estymacja:
70 000 - 100 000 zł
Cena wywoławcza:
32 000 zł