Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 listopada 2021

15. Tomasz Alen Kopera | DR01, 2017

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejDR01, 2017
Tomasz Alen Kopera | DR01, 2017

Tomasz Alen Kopera (ur. 1976)

DR01, 2017

olej, płótno, 110 × 90 cm, sygnowany p.d.: ’ALEN’ oraz opisany na odwrocie: ’Tomasz Alen Kopera |„DR01” |2017’

Tomasz Alen Kopera
Cena wylicytowana
78 000 zł