22. Teodor Ziomek | Pejzaż z drzewami

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Pejzaż z drzewami
pejzaz-z-drzewami-teodor-ziomek

Teodor Ziomek (1874 Skierniewice-1937 Warszawa)

Pejzaż z drzewami

olej, płótno, 26 x 35 cm, sygn. p.d.: T. ZIOMEK