21. Mieczysław Reyzner | Pejzaż z dziewanną,1924 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Pejzaż z dziewanną,1924 r.
pejzaz-z-dziewanna1924-r-mieczyslaw-reyzner

Mieczysław Reyzner (1861 Lwów - 1941 tamże)

Pejzaż z dziewanną,1924 r.

olej, tektura, 19,5 x 15 cm, sygn. i dat.: Mieczysław Reyzner / 1924

Cena wylicytowana
2 800 zł