Varia 37 / 26 września 2020

84. Tadeusz Michaluk | Ruletka, 1986 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Ruletka, 1986 r.
84
tadeusz-michaluk-ruletka-1986-r

Tadeusz Michaluk (ur. 1938 Lwów)

Ruletka, 1986 r.

olej, płótno, 74 x 60 cm
sygn. p. d.: Michaluk
dat. l. d.: 86

Cena wylicytowana
4 600 zł