Varia 37 / 26 września 2020

85. Hanna Krzetuska-Geppert | Biały kombinat, 1964 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Biały kombinat, 1964 r.
85
hanna-krzetuska-geppert-bialy-kombinat-1964-r

Hanna Krzetuska-Geppert (1903-1999)

Biały kombinat, 1964 r.

olej, płótno, 74 x 102 cm
sygn. i dat. p. d.: KRZETUSKA 1964

Cena wylicytowana
3 200 zł