Varia 41 / 19 maja 2021

1. Tadeusz Cieślewski | Widok włoski

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria 41Widok włoski
widok-wloski-tadeusz-cieslewski-1712358widok-wloski-tadeusz-cieslewski-1298792

Tadeusz Cieślewski (1870 Warszawa-1956 tamże)

Widok włoski

akwarela, papier, 34 x 26 cm, sygn. .sr.d.: T.Cieślewski

Cena wywoławcza:
1 800 zł
Opłata droit de suite: