146. Św. Jan Ewangelista, Galicja (?), I poł. XIX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Św. Jan Ewangelista, Galicja (?), I poł. XIX w.
146
sw-jan-ewangelista-galicja-i-pol-xix-w

Św. Jan Ewangelista, Galicja (?), I poł. XIX w.

drewno lipowe, polichromowane, wys. 73 cm, uszkodzenia, brak lewej dłoni, stóp, ubytki polichromii