145. MN | Para portretów rodowych

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Para portretów rodowych
145
MN | Para portretów rodowychMN | Para portretów rodowych

MN (XVII w.)

Para portretów rodowych

Portret męski, olej, płótno dublowane, 112 x 84 cm, pod herbem l.g. inskrypcja: AETATIS
SUAE 40 / 1638 / DEN 18 OCTOBER
NOVEMBRIS / 24 IHAR, p.śr. inskrypcja: RELICTO FILI / IGNATIO
B3
HENRII / SUAE 3 IHAR / 4 WOCHEN 1 TAGE

Cena wylicytowana
16 000 zł