Aukcja Prac na Papierze / 30 marca 2017

25. Stanisław Tondos | Widok na kościół Bożego Ciała w Krakowie, 1886 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeWidok na kościół Bożego Ciała w Krakowie, 1886 r.
Widok na kościół Bożego Ciała w Krakowie, 1886 r.

Stanisław Tondos (1854-1917)

litografia barwna, papier, 28,5 x 21 cm w świetle passe-partout, sygn. monogramem wiązanym p.d.: ST i JK, z albumu Klejnoty miasta Krakowa, 1886 r., przygotowanego przy współudziale Juliusza Kossaka, który malował postaci

Cena wylicytowana
1 200 zł