litografia barwna, papier, 28,5 x 21 cm w świetle passe-partout, sygn. monogramem wiązanym p.d.: ST i JK, z albumu Klejnoty miasta Krakowa, 1886 r., przygotowanego przy współudziale Juliusza Kossaka, który malował postaci