26 Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 grudnia 2021

22. Sonia Ruciak | Gdzieś za nigdzie, 2021

Strona głównaAukcje nadchodzące26 Aukcja Sztuki XXI wiekuGdzieś za nigdzie, 2021
Sonia Ruciak | Gdzieś za nigdzie, 2021

Sonia Ruciak (ur. 1987)

Gdzieś za nigdzie, 2021

akryl, płótno, 150 x 100 cm, sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
Cena wywoławcza:
3 600 zł