26 Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 grudnia 2021

23. Mateusz Maliborski | Muzeum XXXIII, 2016

Strona głównaAukcje nadchodzące26 Aukcja Sztuki XXI wiekuMuzeum XXXIII, 2016
Mateusz Maliborski | Muzeum XXXIII, 2016

Mateusz Maliborski (ur. 1990)

Muzeum XXXIII, 2016

olej, płótno, 120 x 75 cm, sygnowany na odwrocie

Mateusz Maliborski Absolwent Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie. Dyplom obronił w pracowni prof. A. Wsiołkowskiego. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i typografią. Laureat stypendium fundowanego im. Sayeda (2012). W 2015 r. miał wystawę indywidualną w Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej w Warszawie, gdzie prezentowany był cykl obrazów ?Muzeum?. Wystawy zbiorowe: 2016 ? ?7 young painters?, Gallery Katarzyna Napiorkowska, Bruksela; 2016 - Wystawa finalistów konkursu malarskiego ?Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie?, Galeria Miejska Arsenał, Poznań; 2015 -  Wystawa finalistów konkursu o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch, Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa; 2015 - Wystawa finalistów 25. Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych ?PROMOCJE  2015?, Galeria Sztuki w Legnicy, Legnica; 2015 - Wystawa finalistów ogólnopolskiego konkursu malarskiego im. Wojciecha Fangora, Wielka Zbrojownia, ASP Gdańsk; 2015 ? ?Najlepsze dyplomy 2014/2015?, Pałac Sztuki, Kraków; 2015 ? ?Z PRACOWNI PROFESORA ADAMA W.?, Galeria STALOWA, Zamość; 2015 - Wystawa finalistów Konkursu na DZIEŁO, Galeria Promocyjna ASP, Kraków; 2015 ? ?Z PRACOWNI PROFESORA ADAMA W.?, Wojewódzka Biblioteka Publiczna, Kraków; 2014/2015 ? Studenci Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, MNiSW, Warszawa; 2014 - Wystawa finalistów konkursu o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch, Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa; 2013 ? ?WYRÓŻNIENI?, Centrum Wystawowo - Konferencyjne Zamku Królewskiego na Wawelu, Kraków.
Estymacja:
6 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Opłata droit de suite: