olej, płótno, 80 × 100 cm sygn. i dat. pośrodku u dołu: SAM/1994
na odwrocie opisany: SŁAWOMIR ANDRZEJ MIELESZKO „SAM”/21–040 ŚWIDNIK K/LUBLINA/UL.RACŁAWICKA 19 m.48/POLSKA – POLAND/”LEŚNICZÓWKA”/ OLEJ 100cmx80 cm