olej, płótno, 50 × 60 cm sygn. i dat. pośrodku u dołu: SAM/1994
na odwrocie opisany: SŁAWOMIR ANDRZEJ MIELESZKO „SAM”/21–040 ŚWIDNIK K/LUBLINA/UL.RACŁAWICKA 19 m.48/POLSKA – POLAND/”KAZIMIERZ ZIMĄ”/OLEJ 50cmx 60 cm