Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

132. Salvador Dali | Jeździec (Jinete), 1979 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeJeździec (Jinete), 1979 r.
132
Jeździec (Jinete), 1979 r.

Salvador Dali (1904 Figueres/Hiszpania - 1989 Figueres/Hiszpania)

Jeździec (Jinete), 1979 r.

heliograwiura, papier, wym. płyty 28,5 x 35,6 cm
sygn. ołówkiem p. d.: Dali
odbitka: 115/150, wydawca: Ärzte-Sammlerkreis et Grafos Verlag
Lit.: R. Michler, L. W. Löpsinger, Salvador Dali : Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed – Media Prints 1924 – 1980, Prestel Publishing Munich – New York 1995, s. 260, nr kat. 935

Cena wylicytowana
7 500 zł