Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

131. Salvador Dali | Les Servantes z cyklu „Boska Komedia”

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeLes Servantes z cyklu „Boska Komedia”
131
Les Servantes z cyklu „Boska Komedia”

Salvador Dali (1904 Figueres/Hiszpania - 1989 Figueres/Hiszpania)

litografia, papier, 65 x 50 cm
sygn. na płycie u góry: Dali, opis. ołówkiem l. d.: 27/350
wydawca: Les Heures Claires, Paryż

Cena wylicytowana
4 200 zł