Aukcja Prac na Papierze / 23 stycznia 2016

80. Ryszard Stryjec | Jednorożec, 1983 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeJednorożec, 1983 r.
80
Jednorożec, 1983 r.

Ryszard Stryjec (1932 Lipniszki k. Lidy-1997 Gdańsk)

Jednorożec, 1983 r.

akwaforta, papier, 37,5 x 32 cm (odcisk płyty)
sygn. i dat. na płycie p. d.: 1983 RS; sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Ryszard Stryjec Gdańsk 1983 r., opisana ołówkiem l. d.: Jednorożec, śr. d.: akwaforta ? sztych aut.

Cena wylicytowana
2 600 zł