Ryszard Stryjec (1932 Lipniszki k. Lidy-1997 Gdańsk)
Jednorożec, 1983 r.
akwaforta, papier, 37,5 x 32 cm (odcisk płyty)
sygn. i dat. na płycie p. d.: 1983 RS; sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Ryszard Stryjec Gdańsk 1983 r., opisana ołówkiem l. d.: Jednorożec, śr. d.: akwaforta ? sztych aut.