90. Ryszard Stryjec | Don Kichot II, 1980 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 33Don Kichot II, 1980 r.
90
Don Kichot II, 1980 r.

Ryszard Stryjec (1932 Lipniszki k. Lidy-1997 Gdańsk)

Don Kichot II, 1980 r.

akwaforta, papier, 27 x 16 cm, sygn., dat. i opisany ołówkiem pod płytą: Don Kichote II akwaforta-sztych aut. Ryszard Stryjec gdańsk 1980

Cena wylicytowana
1 600 zł