89. Rudolf Priebe | Dwie łodzie

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Dwie łodzie
89
Dwie łodzie

Rudolf Priebe (1889 - 1956 Rudolfstadt)

Dwie łodzie

olej, płyta, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Priebe

Rudolf Priebe przed 1956 (?)
Cena wylicytowana
4 600 zł