Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 czerwca 2020

26. Ryszard Rosiński | Sternik, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejSternik, 2020
26
Sternik, 2020

Ryszard Rosiński (ur. 1956)

Sternik, 2020

olej, płótno, 65 × 120 cm
sygnowany p.d.: ’Rosiński 2020’

Ryszard Rosiński
Cena wylicytowana
16 000 zł