Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 czerwca 2020

25. Rafał Masiulaniec | E2, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejE2, 2020
E2, 2020

Rafał Masiulaniec (ur. 1979)

E2, 2020

olej, płótno, 110 x 80 cm
sygnowany na odwrocie: 'MASIULANIEC R. 2020'

Rafał Masiulaniec
Od dzieciństwa nieustannie rysował, jednak jako nastolatek zamienił ołówek na gitarę. Od tego czasu muzyka stała się jego pasją numer jeden. W tym czasie dojrzewa w nim potrzeba pozostawienia „czegoś” po sobie. Po kilkuletnich poszukiwaniach swojego miejsca na Ziemi, przeprowadza się do Łodzi, gdzie wraca do swojej pasji i zaczyna tworzyć pierwsze obrazy. Maluje w domowym zaciszu bardziej po to, by wypełnić wolny czas. Nie zabiega by prezentować się szerszej publiczności. Dopiero w 2016 roku decyduje o pokazaniu swojej twórczości światu. Jest zupełnym samoukiem i maluje metodą prób i błędów, z każdym nowym obrazem poprawiając i doskonaląc kreskę.
Cena wylicytowana
11 000 zł