Varia 35 / 20 maja 2020

245. | Ryngraf, Matka Boska Ostrobramska, Wiktor Gontarczyk, Warszawa, I poł. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Ryngraf, Matka Boska Ostrobramska, Wiktor Gontarczyk, Warszawa, I poł. XX w.
245
Ryngraf, Matka Boska Ostrobramska, Wiktor Gontarczyk, Warszawa, I poł. XX w.

brąz patynowany, wys. 5,5 cm, sygn. p.d.: WG (odbicie lustrzane)

Cena wylicytowana
500 zł