Varia 35 / 20 maja 2020

246. Ryngraf, Matka Boska Częstochowska, Wiktor Gontarczyk, Warszawa, I poł. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Ryngraf, Matka Boska Częstochowska, Wiktor Gontarczyk, Warszawa, I poł. XX w.
246
Ryngraf, Matka Boska Częstochowska, Wiktor Gontarczyk, Warszawa,  I poł. XX w.

brąz patynowany, wys. 5,5 cm, sygn. p.d.: WG

Cena wylicytowana
500 zł