Varia 35 / 20 maja 2020

66. Rudolf Priebe | Łodzie przy brzegu

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Łodzie przy brzegu
66
Łodzie przy brzegu

Rudolf Priebe (1889 - 1956 Rudolfstadt)

Łodzie przy brzegu

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Priebe

Rudolf Priebe przed 1956 (?)
Cena wylicytowana
2 400 zł