Varia 35 / 20 maja 2020

65. Rudolf Priebe | Chaty rybackie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Chaty rybackie
65
Chaty rybackie - 1Chaty rybackie - 2

Rudolf Priebe (1889 - 1956 Rudolfstadt)

Chaty rybackie

olej, płyta, 30 x 40 cm, sygn. p.d.: Priebe

Rudolf Priebe przed 1956 (?)
Cena wylicytowana
1 000 zł