53. Roman Wilkosz | Zaczytana, 1957 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Zaczytana, 1957 r.
53
zaczytana-1957-r-roman-wilkosz

Roman Wilkosz (1895 Kraków - 1967 Kalwaria Zebrzydowska)

Zaczytana, 1957 r.

olej, płyta, 46 x 67 cm (z ramą 75 x 53,5 cm), sygn. l.d.: R Wilkosz/1957