54. Anton de Brade | Różowe kwiaty

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Różowe kwiaty
54
rozowe-kwiaty-anton-de-brade

Anton de Brade (1887-1973)

Różowe kwiaty

olej, płótno, 69 x 54,5 cm, sygn. p.d.: A. BRADE

Cena wylicytowana
3 400 zł