35. Roman Antoni Breitenwald | Orka

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Orka
35
orka-roman-antoni-breitenwald-1143341orka-roman-antoni-breitenwald-1470463

Roman Antoni Breitenwald (ur. 1911 Piotrków Trybunalski - zm. 1985 Miechów)

Orka

olej, płótno, 60 x 81 cm, sygn. l.d.: R.Breitenwald