Varia 39 / 16 December 2020

35. Roman Antoni Breitenwald | Orka

Past auctionsVaria 39Orka
35

Roman Antoni Breitenwald (ur. 1911 Piotrków Trybunalski - zm. 1985 Miechów)

Orka

olej, płótno, 60 x 81 cm, sygn. l.d.: R.Breitenwald