20 Aukcja Sztuki XXI wieku / 22 sierpnia 2020

56. Rajmund Pietkiewicz | Martwa natura, 1971

Strona głównaAukcje archiwalne20 Aukcja Sztuki XXI wiekuMartwa natura, 1971
56
martwa-natura-1971-rajmund-pietkiewicz

Rajmund Pietkiewicz (1920-2013)

Martwa natura, 1971

olej, płótno 65 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: Rajmund Pietkiewicz | Martwa natura | 1971 | olej wym. 100 x 65 cm

Dochód ze sprzedaży obrazu Rajmunda Pietkiewicza zostanie przeznaczony na wsparcie klubu sportowego Ogniwo Sopot.

Cena wylicytowana
3 000 zł