20. 21st Century Art Auction / 22 August 2020

56. Rajmund Pietkiewicz | Martwa natura, 1971

Past auctions20. 21st Century Art AuctionMartwa natura, 1971
56

Rajmund Pietkiewicz (1920-2013)

Martwa natura, 1971

olej, płótno 65 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: Rajmund Pietkiewicz | Martwa natura | 1971 | olej wym. 100 x 65 cm

Dochód ze sprzedaży obrazu Rajmunda Pietkiewicza zostanie przeznaczony na wsparcie klubu sportowego Ogniwo Sopot

*Do kwoty wylicytowanej zostanie doliczona opłata z tytułu droit de suite.

3 000 zł