olej, płótno 65 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: Rajmund Pietkiewicz | Martwa natura | 1971 | olej wym. 100 x 65 cm
Dochód ze sprzedaży obrazu Rajmunda Pietkiewicza zostanie przeznaczony na wsparcie klubu sportowego Ogniwo Sopot
*Do kwoty wylicytowanej zostanie doliczona opłata z tytułu droit de suite.