Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

23. Portret Józefa Piłsudskiego, 1935 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówPortret Józefa Piłsudskiego, 1935 r.
Portret Józefa Piłsudskiego, 1935 r.

akwarela, papier, 41,5 x 35,5
sygn. i dat. p. d.: J. W. 35

Cena wywoławcza:
1 400 zł