Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

24. Ignacy Matuszczak | Trębacz 2 Pułku Ułanów z 1812

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówTrębacz 2 Pułku Ułanów z 1812
Ignacy Matuszczak | Trębacz 2 Pułku Ułanów z 1812

Ignacy Matuszczak (1901-1981)

Trębacz 2 Pułku Ułanów z 1812

akwarela, wym. 15,5 x 11 cm, sygn. l. d.: I.M., niżej opisany: Trębacz 2 p. uł. 1812, na stronie wewnętrznej życzenia świąteczne artysty, datowane „Bydgoszcz, 24.12.1966”

Cena wywoławcza:
200 zł
Opłata droit de suite: