Aukcja Sztuki XXI wieku / 28 maja 2022

1. Piotr Czajkowski | ZOLA, 2022

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Sztuki XXI wiekuZOLA, 2022
zola-2022-piotr-czajkowski-974545Piotr Czajkowski | ZOLA, 2022

Piotr Czajkowski (ur. 1973)

ZOLA, 2022

akryl, kolaż, płótno, 150 x 100 cm, sygnowany p.d.: 'CZAJ | KOW | SKI | 2022' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | "ZOLA" 2022 | Z cyklu 'METRO'

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł
Cena wywoławcza:
14 000 zł