19 Aukcja Sztuki XXI wieku / 3 czerwca 2020

37. Piotr Czajkowski | Charles, z cyklu "METRO", 2020

Aukcja dziAukcje archiwalne19 Aukcja Sztuki XXI wiekuCharles, z cyklu "METRO", 2020
37
Charles, z cyklu Charles, z cyklu Charles, z cyklu Charles, z cyklu

Piotr Czajkowski (ur. 1973)

Charles, z cyklu "METRO", 2020

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygnowany p.b: 'CZAJ | KOW | SKI | 2020' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | "CHARLES" 2020, |cykl METRO'

Cena wylicytowana
8 000 zł