19 Aukcja Sztuki XXI wieku / 3 czerwca 2020

38. Marlena Lenart | Luminance VII, 2020

aAukcje archiwalne19 Aukcja Sztuki XXI wiekuLuminance VII, 2020
38
Luminance VII, 2020 - 1Luminance VII, 2020 - 2Luminance VII, 2020 - 3Luminance VII, 2020 - 4Luminance VII, 2020 - 5

Marlena Lenart (ur. 1984)

Luminance VII, 2020

akryl, płótno, 85 x 120 cm, sygnowany na odwrocie: 'Marlena Lenart Lumiance VII 2020'

Cena wylicytowana
4 800 zł