62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

45. Piotr Betlej | Samolot, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiSamolot, 2015
45
Samolot, 2015

Piotr Betlej

Samolot, 2015

olej, płótno, 65 x 54,5 cm, sygn. l.d.: Pbetlej

Cena wylicytowana
600 zł